X22 DUMBELLS 20x14mm 250ml VYVÁŽENÁ, ROZPUSTNÁ, extra atraktivní!

NOVINKA - VYVÁŽENÉ - VYBRANÉ PEPŘE!
  • VEVA TIP: Pro stražení doporučujeme použít klasický nebo zavrtávací hrot, na kterých dobře drží a nehrozí prasknutí při prošíváním její hrubé struktury.

Miluješ rychlejší chytání? Málo která nástraha ti přijde dostatečně atraktivní? Hledáš něco do studené vody? Chceš něco jemnějšího, než jsou kuličky 20 a 24mm?

Zkus naše NOVÉ dumbells v ideálním rozměru pro většinu kaprovitých ryb! Vychází z VELICE SILNÉ MASOVO KOŘENĚNÉ VEVA kuličky X22, tedy je to dumbellska plná Olihní, chilli a vybraných pepřů, které jsou pro dostatečné uvolňování silic v opravdu veliké dávce. Esence je v dumbellskách o 60% více, než v boilie. Je tedy dominantní i v opravdu studené vodě. Ovšem jsou do ní přidány ve velké míře i tekuté masové proteiny, aminokyseliny a hrubší složky, tedy se struktura rychleji otevírá a nádherně uvolňuje veškeré potravní signály i v hodně studené vodě. Vhodná je však celoročně, s teplejší vodou je samozřejmě zase o pořádný kus atraktivnější.

Naše dumbellska je navržena tak, že stejně jako naše chytací speciály zůstává s pevnějším jádrem, její ryhlost nespočívá v totálním rozpadu za krátký čas, ale v pozvolném odbalování z velice atraktivní hmoty. Díky vcelku pevnému jádru, které je třeba udržet pro použití hrubší struktury, doporučujeme pro stražení použít klasický nebo zavrtávací hrot, na kterých Dumbellska dobře drží a nehrozí její prasknutí při použití tlustší jehly při klasickém, celkovém prošívání.

Rozpady jsou přibližně 120 - 180min podzimní a zimní období.

A cirka 50-90minut teplé léto. (vše je odvozené od teploty vody, proudu, tlaku bílé ryby atd.) Hodnoty jsou tedy orientační, musíte zkusit a následně se přizpůsobit.

Přejeme mnoho úspěchů! 

239,00 Kč

Pro zajímavost, přečtěte si náš článek, jak vlastně kapr hledá potravu a jak fungují jeho čichové receptory.