Těší nás - VEVA 

V.ašek

E.mmička

V.enoušek

A.dina

REFERENCE:

Stanislav Chaloupka - Miluji chytání velkých kaprů a dlouho jsem hledal nástrahu, která splní moje VRS ( výdrž pod háčkem, rychlost záběrů, selekce ryb). Kuličky od VEVA splňují vše do puntíku o čemž svědčí hlavně výsledky u vody

Jaroslav Buček - Zdravím všechny rybáře, VEVA kuličky jsou dotaženě k dokonalosti a to se mi moc líbí. Hlavně šlapou na všech vodách a za každého počasí v každém ročním období. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet, nebudete litovat. 

Ondřej Vymlátil - Převážnou část sezóny trávím na Labi a zde mi kuličky od VEVA fishing přináší krásné ryby. Rozhodně nehodlám měnit...

Martin Berka - Rozhodl jsem se pro změnu a rozhodně nelituji. Kuličky od VEVA fishing splňují vše, co od poctivého boilies, může rybář očekávat.

Petr Línek - Mohu jen doporučit. Velmi milý a ochotný přístup. Nikdy nebyl žádný problém s dodáním zboží a kuličky jsou bomba. Cherry bomb je pro mě top. Výborně funguje v každém ročním období. Samozřejmě i ostatní jsou super, ale má nej je cherry 🍒🌶️ 

Jakub Janovják -  Petrův zdar všem rybářům a rybářkám. Dlouho jsem zkoušel a hledal vhodné nástrahy pro ryby. Ale více než to, jsem hledal někoho kdo to dělá ne jen kvůli zisku, ale dává do toho co dělá taky kus sebe a své zkušenosti. Proto já teď chytám a preferuji značku VEVA. Moc děkuji za skvělý přístup a přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já. S pozdravem Jakub 

Vojta Kůřil - Dlouho jsem měnil výrobce boilies. Než přišla VEVA se svou kvalitou a chutí a přinesla velké množství ryb. Takže za mě už jen VEVA.

Honza Müller - Dříve jsem každou chvíli chytal na něco jiného. Od dob, kdy jsem poznal VEVA Fishing nemusím hledat nejlepší boilies na trhu. Například Cherry bomb vám přiláká více ryb než kterákoli jiná nástraha. Za mě osobně 10 z 10!

Lukáš Zachrdla - Proč zrovna VEVA? Protože boilie VEVA je tvořeno s láskou a je původem z Česka. Špičková kvalita, která stojí za to. Pokud hledáte kvalitní boilie, které vám zaručí mnohem více mohutných úlovků, tak jste na správném místě.


Kdo jsme a o čem je náš produktový obsah?

Vítáme všechny milovníky nejen moderní, ale i staré kapřařské školy. Jsme Česká rodinná značka VEVA fishing a tvoříme jedny z nejkvalitnějších boilie na kompletním trhu, rozhodující je pro nás sestavení z nejjakostnějších, nejúspěšnějsích a nejzdravějších surovin, které si vůbec dokážete představit. Než přejdeme k ještě bližšímu seznámení, řekněme si strašně důležitou věc: Alfou i Omegou je u nás čerstvost, proto například krmné kuličky balíme tak, aby jste mohly spotřebovat jen tolik, kolik potřebujete a zbytek uzavřít pod zip. Díky menší výrobě a domácímu charakteru výroby, kde se dbá skutečně o každý gram surovin a osobně se balí každá krabička zvlášť, je zaručené, že žádný z produktů nebude starý, přesušený, nebo že ležel rok i více v nějakém skladě. 

VEVA se rozhodla pro jednoduchý a přehledný sortiment. Proč? Protože díky zkušenostem víme, že jde jen o rozhodnutí, zda si přejeme chytat na masové, kořeněné nebo sladké. Kapr je rybou, která sní opravdu "vše" a to výrobci tají! Otázkou je jen to, co dříve a co později a k čemu by se uchýlil až v případě velikého úbytku přirozené potravy - to vám musí pomoci rozhodnout u výběru svého boilie! 

Zde se totiž dostáváme k odpověďi na otázku, proč mít tedy kvalitní, hodnotné a zdravé výživové kuličky? Přesně a právě proto, aby byla právě ta vaše nástraha jednou z prvních, kterou si Kapr zvolí a to i v případě, že se zrovna nechce krmit. A to je důvodem velice atraktivní, hodnotné, přesně navrhnuté a odtestované kuličky nejen pod háčkem ale i při vnadění.

Není třeba přinést na trh desítky nových příchutí, struktur a směsí, trh je nasycen. Lepší je skloubit to pro nás nejlepší z masových, kořeněných a sladkých a vytvořit 4 maximálně 5 modelů, ale naprosto perfektních, na které je spolehnutí a jsou dostatečně otestované v každé situaci týmem zkušených kolegů. Tím se usnadní váš výběr, lépe se naleznete (sám jsem měl plnou garáž různých příchutí od různých výrobců a v nich tisíce, nicméně bylo na čase to změnit a vyklidit police).

A co dále? Dále je zde TOPBIOCOMPLEX! Co to je? Jedná se o striktní pravidlo, které říká, že naše kuličky musí obsahovat vždy více než základní aminokomplex. V našich kuličkách naleznete vitamíny, rozšířené aminokyseliny, a opravdu silné výživové hodnoty. Důvod si pročtěte zde. Pravé sušené ovoce je u nás základ. Soubor aminokomplexů tedy dávkujeme v násobcích minimálních udávaných hodnot, které firmy dodržují převážně pro stlačení nákladů. Není to jen pro dobrý pocit z podpory zdraví ryb, jedná se i o to, že zkušené ryby dokáží rozpoznat a ochutnat cokoli, co odhalí jako pro ně přínosné.

A proto vznikla VEVA - A co znamená ? Je to snadné, jedná se o složení z prvních písmen křestního jména mých dětí, mé ženy a mého. S ženou jsme vášnivý rybáři a léta zkoušení stovek krmných i chytacích kuliček nás přivedla k vlastním receptům, kterým plně důvěřujeme. 

VEVA je jedna z vašich možností, jakou si nakonec zvolíte, je jen na vás. Více informací o produktech KK35, Cherry Bomb, Perníkové Švestce a X22 naleznete u jednotlivých položek v obchodu níže. ▼