X22 24mm 250ml EXTRA TVRDÉ! VYVÁŽENÁ BOOSTEROVANÁ, EXTRA ATRAKTANTY

EXTRA TVRDÉ - NOVINKA

Chytací speciál, který je o 60% více sušen, unikátně boosterován a je tak připraven lépe čelit silnému proudu, teplé vodě, bílé rybě a invazivním druhům. 

X22 - to je silná, velice silná masová kulička, která zanechá ve vodě silné aroma olihně, chilli a pepřů. Hlavní surovinou je právě olihňová moučka v abnormální dávce, ostré chilli první jakosti a výběr z 8 druhů pepřů. Tak jako u všech našich koulí, jedná se o velice drahocený výrobek plný jen toho nejlepšího.

Nejsilnější dominantou X22 je právě oliheň, speciální, hrubě mletá moučka z těchto hlavonožců tvoří hrubý základ celého boilie, které se tak krásně otevírá, uvolňuje veškeré potravní signály a obsahuje abnormální dávku chilli a pepřů. Dále v kuličce naleznete rybí protein LT94 - díky němu velmi dobře pracuje i v zimním období, protože je snadno rozpustný i v ledové vodě! Dále obsahuje mnoho tajných přísad, které by již napověděli příliš o receptu :-) Samozřejmostí je TOPBIOCOMPLEX a mnoho tekutých potrav!

Nezapomeňme také, že všechny naše chytací kuličky jsou vyvážené, tedy dosedají zlehka na dno a neboří se do bláta, čímž nesají tolik okolních pachů a zároveň jsou pro kapra hůře odhalitelné jako past! Kulička je dotažena a připravena jít na lov!

X22 má na to, stát se legendou, stejně jako naše Cherry B.O.M.B.

239,00 Kč