Cherry B.O.M.B. 20mm 250ml VYVÁŽENÁ BOOSTEROVANÁ, EXTRA ATRAKTANTY

Chery B.O.M.B. - Je boilie, postavené na silném ovocném a kořeněném základu Cherry s podtónem voňavého chilli a Robin Redu. Dále je obsažen kvalitní Kasein, mléčné protejny a další ingredience. Ideální kombinace koření a ovoce. Velice atraktivní boilie, vhodné na celoroční použití.

Podle informací, které získáváme od vod, je dle několika rybářů právě Cherry B.O.M.B. nejlepší kulička českého trhu. Takové zprávy nás velice těší! 

Tak jako všechny chytací kuličky , je samozřejmě i Cherry B.O.M.B. vyvážená, tedy dosedá zlehka na dno a neboří se do bláta, čímž nesaje tolik okolních pachů a zároveň je pro kapra hůře odhalitelná jako past! Nadále jsou kuličky již více jak 10dní boosterované. Odpadá tím nutná koupě dipů a podobných, dnes již nutností. Kulička je dotažena a připravena jít na lov! 

POZOR: časem se na povrchu kuliček s vysokým obsahem mléčných proteinů může (není to pravidlem, záleží na teplotě, světlu, objemu boosteru atd.) ukázat světlý až zcela bílý povrch, není to na závadu, naopak to na funčnost kuličky nemá vliv. Je to přirozený úkaz dozrávání, kdy na povrch vykristalizovávají mléčné proteiny. Nejedná se o plíseň. Naopak takto poznáte kvalitní produkt. 

239.00 Kč