Perníková Švestka 24mm 250ml VYVÁŽENÁ BOOSTEROVANÁ, EXTRA ATRAKTANTY

PERNÍKOVÁ ŠVESTKA - Vždy když jí připravujeme, 5ti letá dcerka říká, že to v práci voní jako u Ježíška. Je to prostě mňamka.

Kapři milují sladké, obrovské úlovky na veškeré varianty, švestek, jahod, scopexu atd, to dokazují. Naše Perníková Švestka je však o trochu dále, než běžné sladké kuličky. Obsahuje nejsilnější mléčné proteiny, syrovátku, vybrané ptačí zoby, perníkové koření, perníkové aroma a naší úžasnou švestkovou vůni. Další ingredience neprozradíme a opět zůstanou jen u nás v receptu :-)

Tak jako všechny chytací kuličky KK35, je samozřejmě i Švestka v 24mm vyvážená, tedy dosedá zlehka na dno a neboří se do bláta, čímž nesaje tolik okolních pachů a zároveň je pro kapra hůře odhalitelná jako past! Nadále jsou kuličky již 24h boosterované a po lázni jsou obalené v práškovém dipu, který vytvoří na povrchu rychle se uvolňující krustu! Odpadá tím nutná koupě dipů a podobných, dnes již nutností. Kulička je dotažena a připravena jít na lov!

POZOR: časem se na povrchu kuliček s vysokým obsahem mléčných proteinů může (není to pravidlem, záleží na teplotě, světlu, objemu boosteru atd.) ukázat světlý až zcela bílý povrch, není to na závadu, naopak to na funčnost kuličky nemá vliv. Je to přirozený úkaz dozrávání, kdy na povrch vykristalizovávají mléčné proteiny. Nejedná se o plíseň. Naopak takto poznáte kvalitní produkt.

239.00 Kč